NEXT-Ticari sistem

Cihan Bilgisayar olarak küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz için geliştirdiğimiz muhasebesel kayıtlarını kolaylıkla tutabilmelerini sağlayan çözümümüzdür.

Bu programla birlikte işletmelerimiz Stok, Cari, İrsaliye-Fatura işlemlerini çok basit bir şekilde yapabilecek ve tüm bu modüllerin ayrıntılı raporlarına kolaylıkla ulaşarak işletmesi üzerindeki hakimiyetini sürekli artıracaktır.

Stok modülü ile artık işletmelerimizin maksimum düzeyde dikkat etmesi gereken depo maliyetlerini kontrol altında tutacak, alacağı raporlar sayesinde yeni Alım ve Satım stratejilerini belirleyecek ve karlılığını artıracaktır.

Cari modülü ile müşterileriniz hakkında maksimum düzeyde bilgiyi kayıt altında tutabilecek, borç ve alacak kayıtlarınızı rahatlıkla girebileceksiniz. Bu modül ile alacağınız ayrıntılı raporlar ile vadesi gelmiş veya gelecek bakiyeleri sürekli kontrol edebilecek ve buna göre gelecek ile ilgili yol çizebileceksiniz. Stoklu ekstrelerinizi ve hesap listelerinize tek tuş ile ulaşabilecek böylelikle vadeli veya nakit işlemlerinizi kontrol altına alabilceksiniz.

İrsaliye-Fatura modülü ile çok kısa bir süre içerisinde fatura veya irsaliyenizi hatasız bir şekilde tam faturanızın formunda kesecek aynı anda fatura ekranında stoklarınızın depodaki miktarlarını kontrol edebileceksiniz. Kullanışlı ve ergonomik kısa yollar ile istediğiniz işlemleri menüler arasında kaybolmadan kolaylıkla yapabileceksiniz. Daha önceden kestiğiniz veya aldığınız irsaliyeyi tek tuş ile anında faturalaştırabilecek böylelikle zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde çözüm üretmiş olacaksınız.

Raporlar modülü ile programda yaptığınız tüm işlemleri görüntüleyebilir ve dilerseniz kağıda dökebilirsiniz. Stok modülü ile ilgili stok ekstresi, stok envanteri; Cari Modül ile ilgili Cari Hesap Listesi, Stoklu Cari Ekstre gibi bir işletmenin sürekli ihtiyaç duyduğu raporları kolaylıkla alabilir veya kağıda dökebilirsiniz.